Avsallar’da Yapılacak Aktiviteler & Etkinlikler

Türkiye’de ilk akla gelen turizm merkezlerinden birisi olan Alanya’da tarihi ve doğal güzelliklere ek olarak çok çeşitli aktivite seçenekleri de bulunmaktadır. Gençler için ekstrem seçenekler sunulurken çocuk ve yaşlı aktivite severler için daha sakin ve dinlendirici aktivite imkanları mevcuttur. Kısacası her yaştan insana hitap eden seçenekleri ile gelen ziyaretçilerini beklemektedir.

Alanya’nın tepeleri, birçok Antalya tepesinde olduğu gibi yamaç paraşütü için oldukça elverişlidir. 650 metre yüksekliğinde olan Akçalı Tepe, Alanya’da tercih edilen yamaç paraşütü noktalarından birisidir.

Haftanın her günü düzenlenen yamaç paraşütü etkinliğinin kişi başı ücreti ortalama 60-80 €’dur. Detaylı incelemek ve Rezervasyon Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN

Tekne Turu:

Alanya’nın koylarını gezmek ve mavi suları keşfe çıkmak için ilk tercih edilmesi gereken seçenek tekne turlarıdır;

Ultra Lüx Korsan Tekne Turu: Korsan gezi tekneleri üzerinde gerçekleştirilen turları Detaylı incelemek ve Rezervasyon Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN

Standart Tekne Turu:Gezi tekneleri üzerinde gerçekleştirilen turları Detaylı incelemek ve Rezervasyon Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN

Alanya Dalış Aktivitesi:

Akdeniz’in derinliklerini keşfederek mavi suların altındaki canlı yaşamını merak edenler için dalış hizmeti verilir. Alanya’nın berrak ve dalgasız suyundan dolayı dalış yapmak ve su altını gözlemlemek oldukça kolaydır.

Haftanın her günü düzenlenen Dalış Etkinliğini Detaylı incelemek ve Rezervasyon Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN

Jeep Safari Turu:


Yemyeşil doğa içerisinde sıcaktan kaçıp serinlemek için yapılabilecek aktivitelerin başında jeep safari gelir. Jeep safari en popüler aktivitelerden birisidir.

Haftanın her günü düzenlenen Jeep Safari Etkinliğini Detaylı incelemek ve Rezervasyon Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN

Rafting:

Alanya’dan rafting turumuz heyacanı,adrenalini ve eğlenceyi seven misafirlerimizin tercih ettiği popüler bir turdur! Rafting,sağlık sorunu olmayan her yaşta insanın rahatlıkla yapabileceği bir doğa sporudur.Rafting turlarımızı Antalya’nın Beşkonak beldesi Köprülü kanyon ulusal park bölgesindeki harika güzelliklerle donatılmış Türkiyenin rafting için en uygun nehirlerinden biri olan dünyaca ünlü ‘Köprüçay’ üzerinde düzenlemekteyiz.

Haftanın her günü düzenlenen Rafting Etkinliğini Detaylı incelemek ve Rezervasyon Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN

Quad Safari:

Alanya ATV (QUAD) safari turu 4 tekerli motorsikletlerle ormanlarla kaplı Toros dağlarının eteklerindeki tozlu,çamurlu,off-road yollarda düzenlediğimiz eğlenceli,heyacanlı ve adrenalini bol bir macera ve aksiyon turudur.Alanya ATV turlarımıza katılmanız için herhangi bir ön tecrübeye ve sürücü ehliyetine sahip olmanıza gerek yoktur.ATV motorları otomatik olup kullanması çok kolaydır.Sadece el veya ayağınızla kullanabileceğiniz gaz ve freni bilmeniz yeterlidir.

Haftanın her günü düzenlenen Quad Safari Etkinliğini Detaylı incelemek ve Rezervasyon Yapmak İçin BURAYA TIKLAYIN


Whatsapp Destek

Sergen Yılmaz

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?